Ημερίδες

Επιστροφή Ημερίδες Σεμινάρια Εισηγήσεις Υπευθύνου

Διημερίδα αφιερώματος στον Γ. Ιακωβίδη:  Αφίσα -- Εισήγηση Υπευθύνου

bullet

Ημερίδα παρουσίασης προγραμμάτων  Περιβαλλοντικής Αγωγής, Αγωγής Υγείας και Πολιτιστικών Θεμάτων 2004 (πρόγραμμα)

Την Δευτέρα 24 Μαΐου 2004  στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης και ώρα 5.30 πραγματοποιήθηκε Ημερίδα Παρουσίασης των προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Αγωγής, Αγωγής Υγείας και Πολιτιστικών Θεμάτων των σχολείων της Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λέσβου, την οποία  συνδιοργάνωσαν  τα αντίστοιχα τμήματα της Δ/νσης με Υπευθύνους τις: 1) Βαγιάννη Νίκη, Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας 2) Γιαννοπούλου Κλεοπάτρα, Υπεύθυνη Περιβαλλοντικής Εκπ/σης και 3) Κουφού Ελένη, Υπεύθυνη Πολιτιστικών Θεμάτων και Καλλιτεχνικών Αγώνων  του Ν.Λέσβου,

bullet

Διημερίδα παρουσίασης προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Αγωγής, Αγωγής Υγείας και Πολιτιστικών Θεμάτων 2005 (αφίσα)

Δείτε φωτογραφίες:

Την Τετάρτη 1 και την Πέμπτη 2 Ιουνίου 2005  στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης και ώρες 6-9μ.μ. πραγματοποιήθηκε Διήμερο Παρουσίασης των προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Αγωγής, Αγωγής Υγείας και Πολιτιστικών Θεμάτων των σχολείων της Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λέσβου, την οποία  συνδιοργάνωσαν  τα αντίστοιχα τμήματα της Δ/νσης με Υπευθύνους τους: 1) Βαγιάννη Νίκη, Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας, 2) Μαγλογιάννη Θεόδωρο, Υπεύθυνο Περιβαλλοντικής Εκπ/σης και 3) Κουφού Ελένη, Υπεύθυνη Πολιτιστικών Θεμάτων και Καλλιτεχνικών Αγώνων  του Ν. Λέσβου.